II NIedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego - Msze św. jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. Po Mszy św. o godz. 14.oo zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Dziś także tradycyjnie po każdej Mszy św. zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa jest organizowana zbiórka do puszek na CARITAS Diecezji Tarnowskiej.
W tygodniu godziny Mszy św. podajemy w harmonogramie intencji mszalnych.

2. Przeżywamy także Tydzień małżeństw i rodzin przed peregrynacją relikwii bł. Rodziny Ulmów. Peregrynacja w naszej bazylice będzie 16/17 kwietnia. Szczegóły wydarzenia na afiszu w gablocie.

3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego dzień świętości życia. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.oo i 18.oo. Na wieczornej Mszy św. można dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego. Zapraszamy do udziału!

4. Dzieci z kl. III wraz z rodzicami zapraszamy w środę na Mszę św. o godz. 18.oo.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego – w czwartek o godz. 18.oo

6. W sobotę nie będzie zajęć dla dzieci.

7. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Za tydzień – II niedziele kwietnia – ofiary na tacę przeznaczone są na cele iwestycyjno-remontowe /oraz spłatę raty kredytowej/

poniedziałek 8.IV.2024 7.oo    śp. Cecylia Bulanda – od koleżanki Małgorzaty Mirek
18.oo   śp. Aniela - Rocznica śmerci, Józef Pancerz
  śp. Józef Kałużny – greg. 29