V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Msze św. jak w każda niedzielę – o godz. 7, 9, 11 oraz 14.oo. W tygodniu godziny Mszy św. podajemy w harmonogramie intencji mszalnych.

2. W tygodniu Msze św. codziennie o godz. 18.oo. Od najbliższej środy po Mszy św. Rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Zaraszamy wszystkich licznie, a szczególnie dzieci, które zbierać będą tradycyjne kontrolki - od 2 maja.

3. W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze jak w niedzielę, czyli o godz. 7, 9, 11 i 14.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota maja. Zachęcamy do skorzystania z S. Pokuty w czwartek od godz. 17.oo oraz codziennie pół godz. przed każdą Mszą św.
Do chorych Ks. Proboszcz pojedzie wyjątkowo w czwartek od godz. 15.oo.

5. Adoracje Najśw. Sakramentu:
Godzina Święta – czwartek od 17.oo.
Godzina Niepokalanej – sobota od 17.30.

6. Comiesięczna Msza św. dla dzieci z niepełnosprawnościami, a szczególnie dzieci ze Spektrum Autyzmu oraz ich rodziców odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 16.oo.

7. Próby przed I Komunią św. będą 7 i 10 maja po nabożeństwie majowym.

8. Propozycje dla Młodych:
1/ Atrakcyjna Wycieczka "WARSZAWA w 3 dni" w dniach 12-14 czerwca br. dla dzieci i młodzieży. Zapisy u ks. Proboszcza.
2/ Rajd młodzieży po Beskidzie Sądeckim organizowany prze Stowarzyszenie "Sącz Boga" odbędzie się 11 maja. Zapisy do 8 maja.
Wszystkie informacje są w gablocie nt. wydarzeń w gablocie zewnętrznej.

9. Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej i jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc duchową i materialną dla naszego kościoła.
Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po Mszy św. o godz. 7.oo.

poniedziałek 29.IV.2024 7.oo    śp. Stanisław Słaby – greg.9
18.oo   śp. Zofia Jurkowska – od wnuka Marcina i wnuka Michała

30.IV.2024 7.oo   śp. Stanisław Słaby – greg.10
środa 1.V.2024 7.oo   śp. Stanisław Słaby – greg.11